1. pl
  2. en

Poniżej przedstawiamy wszystkie najnowsze informacje i wydarzenia związane z naszym przedszkolem.

03 lipca 2024
Na zakończenie Zerówki z inicjatywy naszych wspaniałych Rodziców odbył się piknik rodzinny dla najstarszej grupy Motylków, którzy od września zaczną już szkołę. Było sportowo, twórczo, zabawnie i mocno „wspominkowo”. Dziękujemy!
01 lipca 2024
Pod koniec czerwca wszystkie grupy świętowały w naszym przedszkolu Dzień Mamy i Taty! Były występy, tańce, skecze teatralne, słodki poczęstunek i dużo radości!
11 czerwca 2024
Na początku czerwca, dzieci miały okazję wziąć udział w warsztatach zorganizowanych przez Teatr Capitol „Czytanie na dywanie”. Dwie aktorki z teatru czytały dzieciom książkę o Muminkach!
01 czerwca 2024
Z okazji Dnia Dziecka zabraliśmy wszystkie dzieci z PianoForte (od maluszków po starszaki) na całodniową wycieczkę do zagrody ekologicznej w Kruczynie. Było super!  Wszystkim dzieciom życzymy dużo radości, spełnienia marzeń
23 maja 2024
Zrobiliśmy koszulki z odciskami kwiatów i poznaliśmy nazwy części kwiatów po angielsku!
21 maja 2024
Podczas światowego dnia kosmosu, dzieci miały mnóstwo atrakcji związanych z kosmosem, planetami i rakietami! Od konstruowania mini-rakiet aż po ich dekorowanie, dzieci odbyły ekscytującą podróż w głąb kosmosu!
06 maja 2024
Na Międzynarodowy Dzień Tańca każda grupa przygotowała i zatańczyła dla wszystkich inny taniec: disco, hip-hop, folk oraz taniec towarzyski. Uwielbiamy tańczyć! Na zdjęciach hip-hop w wykonaniu Pszczółek!
02 maja 2024
Zwieńczeniem naszego Tygodnia Ziemi była wycieczka do lasu, gdzie naszym przewodnikiem był pan leśniczy!
01 maja 2024
W zeszłym tygodniu obchodziliśmy Dzień Ziemi. Na ten wyjątkowy czas zaplanowaliśmy dla dzieci różne eksperymenty związane z żywiołami wody, ziemi, ognia i powietrza!
24 kwietnia 2024
Mieliśmy kącik fryzjerski, miejsce do wyrobu własnej biżuterii ze słomek oraz przestrzeń bibułowej kreatywności! Wszystko to było elementem stylizacji, którą dopinaliśmy na ostatni guzik przed naszym pokazem mody! Pozowaliśmy do

STATUT PRZEDSZKOLA

REGULAMIN REKRUTACJI