1. pl
  2. en

Poniżej przedstawiamy wszystkie najnowsze informacje i wydarzenia związane z naszym przedszkolem.

15 kwietnia 2024
Zapraszamy do galerii poniżej, gdzie znajdują się zdjęcia z naszych wiosennych gier i zabaw! :)
28 marca 2024
Wczoraj obchodziliśmy Dzień Teatru! Z tej okazji zapraszamy do galerii zdjęć poniżej :)
25 marca 2024
W miniony piątek poznaliśmy skarpetkę Fredzię, która jest wyjątkowa. Tak jak każdy z nas! Porozmawialiśmy o odmienności ludzi nawiązując do Światowego Dnia Zespołu Downa. Zrobiliśmy także nową parę skarpetek z
20 marca 2024
Wycieczka do Muzeum Geologicznego, w którym wykonywaliśmy własne skamieliny z masy gipsowej, wysłuchaliśmy ciekawostek o muszlach i pradawnych zwierzętach, a na koniec zakupiliśmy pamiątkowe kamienie szlachetne i wzięliśmy do domów
17 marca 2024
W zeszłym tygodniu wybraliśmy się na wycieczkę do teatru muzycznego Capitol na spektakl "Cztery Pory Roku"! Dzieci oprócz obejrzenia przedstawienia, miały możliwość dołączenia do zabaw na scenie!
11 marca 2024
Zapraszamy do galerii poniżej, w której znajdują się zdjęcia z Dnia Dinozaura w naszej najmłodszej grupie :)
07 marca 2024
10.02.2024 - tego dnia wyruszyliśmy w daleką podróż do kultury Azji. Tego dnia bowiem miał miejsce Chiński Nowy Rok!
01 marca 2024
W zeszłym tygodniu dzieci wybrały się na pocztę. Poznaliśmy tajniki pracy na poczcie oraz każdy wysłał swój list! :)
27 lutego 2024
Z okazji Dnia Dinozaura, przygotowaliśmy mnóstwo aktywności! W zeszłym tygodniu dzieci zrobiły i pomalowały makietę dinozaura. Wspólnie zrobiliśmy także kości dinozaura z masy solnej, oraz szukaliśmy jaj dinozaurów!
21 lutego 2024
W zeszłym tygodniu świętowaliśmy Dzień Pizzy! :)

STATUT PRZEDSZKOLA

REGULAMIN REKRUTACJI