Nasze social media:

REGULAMIN REKRUTACJI

STATUT PRZEDSZKOLA

16 grudnia 2022
Dziś wybraliśmy się do Akademii Młodego Kucharza na przedświąteczne pieczenie pierniczków! :)
06 grudnia 2022
Ho-Ho-Ho, i stało się! Upragnony Mikołaj w towarzystwie wesołego Elfa zawitał do naszego przedszkola z opowieściami, piosenkami i wielkimi worami prezentów. Dziękujemy Mikołaju! :)
29 listopada 2022
Lekcje Hiszpańskiego z Nethy Esmeralda to wspaniała zabawa i przygoda! Ostatnio "nuestra profesora" opowiadała dzieciom o słynnej kolumbijskiej animacji "Encanto", będąc przebraną za główną bohaterkę Mirabel. Nos encanta "Encanto"!
25 listopada 2022
Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia! :)
23 listopada 2022
DPodczas naszej wizyty w eko eksperymentarium, nauczyliśmy się między innymi jak oszczędzać energię i wodę oraz usłyszeliśmy wiele ciekawych rzeczy o segregacji śmieci!
11 listopada 2022
Z okazji 11 listopada, dzieci własnoręcznie wykonały Godło Polski czyli orła białego na czerwonym tle!
10 listopada 2022
Słoneczną, ciepłą jesień pożegnaliśmy wycieczką do Parku Południowego. Dzieci obserwowały jesienne skarby z lupami, dzięki którym wszystko było duże! A przy pomniku Fryderyka Chopina mieliśmy okazję posłuchać ciekawostek o tym
03 listopada 2022
Dzisiaj byliśmy we wrocławskim Teatrze Lalek na sztuce dla dzieci "Och Emil"!
31 października 2022
Na nasz bal z okazji Święta Dyni oraz Halloween, wszyscy przebrali się straaaasznie fajnie! :):)
21 października 2022
Dzisiaj świętowaliśmy Dzień Warzyw i Owoców! Każdy wyszedł z przedszkola z własnym koszyczkiem ulubionych warzyw i owoców! :)

AKTUALNOŚCI

Poniżej przedstawiamy wszystkie najnowsze informacje i wydarzenia związane z naszym przedszkolem.

1. pl
  2. en