Nasze social media:

REGULAMIN REKRUTACJI

STATUT PRZEDSZKOLA

18 sierpnia 2022
Hola, hola, buenos dias! Estas son nuestras lecciones de espanol con profesora de Colombia - maravillosa Nethy Esmeralda!
05 sierpnia 2022
Wczoraj, w specjalnym DENTOBUSIE, dzieci doiedziały się od pani stomatolog jak dbać o ząbki oraz miały okazję usiąść na fotelu dentystycznym, a pani doktor małym lusterkiem sprawdzała stan ich ząbków.
31 lipca 2022
W piątek wybraliśmy się do biblioteki Bazy Logistycznej na lekcję biblioteczną. Dzieci oglądały księgozbiory oraz zwiedziły salę rycerską!
26 lipca 2022
Wczoraj obchodziliśmy Dzień Policjanta! Z tej okazji dzieci zapoznały się z wizerunkiem policjanta, jego ubiorem, potrzebnymi przyrządami oraz obowiązkami. Wspólnie wykonaliśmy również kolorowanki rzeczy związanych z pracą policjanta!
13 lipca 2022
Klub 4 Regionalnej Bazy Logistycznej zaprosił nas na warsztaty letnie z cyklu "Czytanie i malowanie na trawie". Dzieci wysłuchały frgment książki dla dzieci "Kotoloty" a potem w plenerze powstały piękne,
01 lipca 2022
Okres wakacyjny w naszym przedszkolu to przede wszystkim pełne przygód wyprawy do naszego placu zabaw! :)
23 czerwca 2022
Z okazji Dnia Taty oraz Dnia Mamy, nasze dzieci przygotowały wyjątkowe przedstawienie dla swoich kochanyc rodziców! Na zdjęciach wystąpienie grupy trzeciej - Butterflies! :)
11 czerwca 2022
W tym tygodniu obchodziliśmy Światowy Dzień Oceanów!
03 czerwca 2022
Na zajęciach z angielskiego, pani Pett opowiedziała nam jak dzieci spędzają swoje święto czyli Dzień Dziecka w innych krajach na świecie. Dowiedzieliśmy się jak spędzają Dzień Dziecka dzieci z Japonii,
02 czerwca 2022
Z okazji Dnia Dziecka, nasze maluszki odwiedzili aktorzy z Teatru Małego Widza ze spektaklem "A kuku" i z dużą ilością dobrej zabawy!

AKTUALNOŚCI

Poniżej przedstawiamy wszystkie najnowsze informacje i wydarzenia związane z naszym żłobkiem oraz przedszkolem.

1. pl
  2. en