1. pl
  2. en
KUCHNIA

 

Firma cateringowa z którą współpracujemy to "PYCHOTKA". Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej https://www.pychotkacatering.pl/

OPIS:

Od 2012 roku przygotowujemy posiłki dla dzieci w żłobkach, przedszkolach i na półkoloniach. Przykładamy dużą wagę do żywienia namłodszych - począwszy od układnia urozmaiconych, właściwie zbilansowanych jadłospisów, poprzez wybór sezonowych, świeżych i naturalnych produktów, aż po bezpieczeństwo przygotowania i transportu posiłków. Staramy się na każdym kroku edukować rodziców i ich pociechy w zakresie zdrowego żywienia. Placówki, które obsługujemy wspieramy także przy okazji organizacji smacznego cateringu na urodziny, pikniki i wycieczki.

Mamy już spore doświadczenie. Zaczynaliśmy w czasie, gdy firmy cateringowe gotujące dla dzieci nie mogły liczyć na zaufanie, a mimo to w szybkim czasie udało nam się wypracować jadłospisy, które idealnie odpowiadają potrzebom naszych klientów. Udało nam się także wypracować model współpracy, w którym stawiamy na jakość, a nie na ilość wydawanych posiłków. Jesteśmy niedużą firmą, która ze swoimi klientami pozostaje w stałym kontakcie, wsłuchując się we wszystkie uwagi i sugestie.

Jako catering czasami nadal spotykamy się z nieufnością rodziców, którzy czępsto przychylniej oceniają przedszkola z własną kuchnią. Dlatego jesteśmy dumni, że przez lata udało nam się wypracować takie jadłospisy i takie receptury, że obecnie wieść o naszych smacznych posiłkach roznosi się pocztą pantoflową i ilość zadowolonych klientów ciągle się zwiększa. Niekłamaną radość przynoszoną nam wszelkie wiadomości od naszych klientów, gdy piszą, że dzieci lubią nasze obiadki, a jedzenie jest świeże, pachnące i dobrej jakości.

STATUT PRZEDSZKOLA

REGULAMIN REKRUTACJI

Plac Powstańców Śląskich 17

53-329 Wrocław

przedszkole.pianoforte@gmail.com

+48 720 889 902

Nasze social media: